Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Nowoczesna architektura : The Shard: Londons Tallest Tower / Renzo Piano

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Właśnie opublikowaliśmy artykuł o szaleństwie budowlanym Londynu, który obejmuje ponad pół tuzina drapaczy chmur w mieście.
Ta nowa era całkowicie zmieni panoramę miasta, ponieważ wysokie budynki będą wyrastać wszędzie, by pomieścić nowe biura, obiekty komercyjne i mieszkalne.
Z tych nowych konstrukcji, Renzo Piano o wysokości 310 metrów, The Shard (pamiętaj, aby sprawdzić nasze pokrycie wieży), stanie się nie tylko najwyższą wieżą w Londynie, ale także najwyższym budynkiem we wszystkich Zachodnia Europa.
Ze wszystkich nowych inwestycji w Londynie, jesteśmy podekscytowani tym dynamicznym wpływem wieży na miasto i jego relacje z kontekstem Londynu i przyszłymi sąsiednimi drapaczami chmur.
Mamy nowe zdjęcia do udostępnienia z Renzo Piano Building Workshop i kolejne klipy wideo z postępu budowy po przerwie.
Wszystkie obrazy RPBW, Renzo Piano Building Workshop.
Wszystkie filmy przesłane przez skyscrapercityvideos za pośrednictwem youtube.
Wieczorny widok z Unilever House Sketch autorstwa Renzo Piano St.
Thomas Street view patrząc na wschód Makiety 2000.
w toku Wieża London Bridge London, Wielka Brytania Klient: Sellar Property Group Renzo Piano Building Workshop, architekci we współpracy z Adamson Associates (Toronto, Londyn)
[przypisy: blacha cynkowa cena, projekty altan, meble łazienkowe castorama ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowa cena meble łazienkowe castorama projekty altan