Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Domy w Szwajcarii

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzisiaj Szwajcaria zagrała w Hondurasie na ostatnim miejscu w rundzie Pucharu Świata RPA w 16.
minucie.
Niestety, nie udało im się przejść i to, co zaczęło się jako wielki Puchar Świata (pokonanie Hiszpanii w pierwszym meczu), zakończyło się dzisiaj bez trochę szczęścia.
Aby im podnieść na duchu, wybraliśmy pięć wspaniałych domów ze Szwajcarii, które wcześniej mieliśmy w ofercie.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Villa Vals / SeARCH & CMA Czy nie powinno być możliwe ukrycie domu na zboczu alpejskim, a jednocześnie wykorzystanie wspaniałych widoków i umożliwienie dostępu światła do budynku.
Zaskoczony, że można było wybudować parę mieszkań tak blisko znanych na całym świecie łaźni termalnych w Vals, klient skorzystał z możliwości rozwoju witryny, nie zakłócając rozległych widoków kąpieli (czytaj dalej.) Dom dla architektów i artystów / AFGH Zadaniem było stworzenie przystępnej cenowo przestrzeni mieszkalnej o wysokim standardzie komfortu życia dla czterech różnej wielkości imprez.
W procesie, każda strona miała zyskać jak najwięcej z jednej strony z okolic 3,000 m2 od strony południowej, az drugiej z północnego widoku miasta (czytaj więcej.) Walensee House / km Architektur The Samo położenie tego jednorodzinnego domu w Unterterzen, z wyraźnym widokiem na jezioro Walensse i góry Churfürsten, jest spektakularne.
Nieruchomość położona na zboczu zielonej łąki stwarza warunki do realizacji pływającego projektu, który urzeka swoją czystą formą i wykorzystaniem naturalnych materiałów z betonu, szkła i drewna jako materiału konstrukcyjnego (czytaj więcej.) Brione House / Wespi de Meuron Nowy budynek znajduje się w uprzywilejowanym, ale rozległym obszarze miejskim nad Locarno, z przytłaczającym widokiem na miasto, okoliczne góry i jezioro.
Projekt jest dyskretną reakcją na codzienny temat: budowanie w zatłoczonym i chaotycznie zurbanizowanym obszarze.
Dlatego wszystkie cechy klasycznego domu zostały całkowicie pominięte (czytaj więcej.) House Gross / EM2N W rzeczywistości wszyscy pierwotnie poszukiwani klienci byli większymi oknami salonu.
teraz ich troje dzieci mieszka w domu z patio.
Z dzisiejszej perspektywy wykorzystanie przestrzeni w rozwoju lat 60-tych w parterowych domach szeregowych z piwnicą wydaje się marnotrawstwem.
Układ osiedla jest daleki od zagęszczenia, a pod względem gęstości dozwolonej przez przepisy budowlane istnieją rezerwy potencjalnie użytecznych powierzchni (czytaj więcej.)
[przypisy: up biblioteka, castorama baseny, mrówka dzierżoniów ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: castorama baseny mrówka dzierżoniów up biblioteka