Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Biblioteki Część IV

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Uwielbiam to, jak różne są te pięć bibliotek.
Z Polski, Holandii, Niemiec, Finlandii i Turcji każdy ma swój niepowtarzalny design.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Który jest twój ulubiony.
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu / Konsultant + APA Bulat + Neostudio Architekci Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Biblioteka Uniwersytetu Adama Mickiewicza znajduje się w sercu Poznania.
w bliskiej odległości od zabytków z początku XX wieku, w bezpośrednim sąsiedztwie Opery Poznańskiej i Pruskiego Zamku Cesarskiego.
Został zaprojektowany jako przedłużenie Collegium Maius.
dawny budynek.
Hakata.
.
Królewska Pruska Komisja Kolonizacyjna.
Paczka jest ukryta z trzech stron przez Collegium Maius i budynek Regionalnego Urzędu Rządowego (czytaj dalej.) Open Air Library / KARO Architekten Otwarta biblioteka plenerowa, założona w 2005 roku w opuszczonym centrum dzielnicy w Niemczech Wschodnich, została uruchomiona z interwencją publiczną, wykorzystującą skrzynie z piwem jako materiał budowlany: na odłogiem dawnej biblioteki powiatowej od dwóch dni buduje się model 1: możliwej biblioteki otwartej, a półki wypełnione są darowiznami książek .
Mieszkańcy przejęli energię tymczasowego projektu i otworzyli nieformalną bibliotekę powiatową w pobliżu strony, która obecnie oferuje ponad 20 000 książek (czytaj więcej.) Biblioteka miejska Uniwersytetu w Helsinkach / Anttinen Oiva arkkitehdit Uniwersytet w Helsinkach rozwija strukturę biblioteki, łącząc pięć bibliotek wydziałowych centralnego kampusu, które obecnie rozproszone są w różnych częściach centrum miasta, tworząc jedną jednostkę administracyjną.
Największa biblioteka akademicka w Finlandii powstanie w historycznie ważnym bloku miasta Hirvi, w samym sercu centrum miasta.
Nowy budynek biblioteki uzupełnia miejski blok, dodając zakrzywioną ceglaną elewację, zintegrowaną z linią ulicy utworzoną przez sąsiednie budynki (czytaj dalej.).
Otwarta Biblioteka / Superpool Instalacja publicznej czytelni w przestrzeni galerii sztuki jest hojnym dodatkiem do miejskie życie najbardziej zatłoczonej ulicy w Stambule.
Przestrzeń galerii jest zaprojektowana jak audytorium, z siedzeniami po jednej stronie zwróconej w stronę.
Sceny.
z książkami ułożonymi jako tło.
Propozycja z jednym elementem próbuje stworzyć wiele opcji interakcji publicznych; wykłady, lektury, projekcje, codzienne rozmowy mogą być zakwaterowane (czytaj więcej.) Biblioteka Uniwersytecka Uniwersytetu Amsterdamskiego / Roelof Mulder & Ira Koers Biblioteka, której wystrój nie składa się już z książek, została przekształcona w dom .
w którym się uczyć.
Ogromna kolekcja książek UvA jest przechowywana w zamkniętych repozytoriach, magazynach książek i na różnych otwartych miejscach.
Coraz więcej studentów, od 1500 do 5000, codziennie odwiedza Bibliotekę Uniwersytecką, aby studiować i odbierać książki zamówione cyfrowo.
Pomimo planów budowy nowego budynku, uniwersytet chciał mieć nowy, tymczasowy projekt wnętrz na 2500 m.
powierzchni (czytaj dalej.)
[przypisy: ogrodon rzeszów, kołki sprężyste, kostka brukowa castorama ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: kostka brukowa castorama ogrodon rzeszów urodziny wrocław impreza na statku