Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Magazyn architektoniczny : 10×10 Rysowanie miasta Londyn

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

10×10 Rysowanie miasta Londyn: Zaha Hadid Lord Foster, Dame Zaha Hadid i David Adjaye dołączają do artystów i ikon mody, aby stworzyć 100 jednorazowych dzieł sztuki na wystawę i aukcję 10 × 10 Drawing the City London, której gospodarzem jest Artykuł 25.
wiodąca organizacja charytatywna na rzecz rozwoju międzynarodowego i pomocy ofiarom klęsk żywiołowych w Wielkiej Brytanii.
10 × 10 Rysowanie City London odbywa się obecnie w nowo odrestaurowanym West Wing w Somerset House do 13 listopada.
10 x 10 Rysowanie miasta Londyn ma swoją nazwę od siatki 100 kwadratów położonych na obszarze Londynu, który w tym roku to West End.
Każdy uczestnik jest przydzielany do kwadratu i przekazuje dzieło inspirowane budynkami i przestrzenią publiczną, w 2012 roku zdobywając słynne zabytki, takie jak Trafalgar Square, Horse Guards Parade, British Museum i Somerset House.
Powstałe elementy zostaną wyświetlone w wystawa w Somerset House od do 13 listopada.
Aukcja Sotheby.
S z 25 wystawionych prac odbędzie się 14 listopada w Somerset House.
Pozostałe 75 prac odbędzie się na cichej aukcji przez cały czas trwania wystawy, a wszystkie wpływy zostaną przekazane na artykuł 25.
David Adjaye, uczestnik 2011 i 2012, powiedział:.
Inicjatywa 10 × 10 dostarczyła fascynującej i zróżnicowanej soczewki poprzez do zobaczenia w Londynie.
to seria niewidocznych portretów miasta.
tajne poglądy i prywatne interpretacje przeszłości, teraźniejszości i przyszłości naszego wiecznego kapitału.
Łącznie, praca opowiada sugestywną miejską historię opowiedzianą przez wpływowych miejskich myślicieli i projektantów.
Jako projekt pozyskiwania funduszy na zapewnienie schronienia dla osób dotkniętych klęskami żywiołowymi, ma również potężny globalny rezonans, który łączy Londyn z innymi stolicami na całym świecie.
10×10 Rysowanie City London: David Adjaye Works został także stworzony przez londyńskiego projektanta kablowego, Chrisa Wilkinsona, artysty miejskiego Ben-Johnsona oraz eksperta w dziedzinie architektury historycznej i prezentera telewizyjnego, dr Jonathana Foyle a.
Będą one siedzieć obok oryginalnych dzieł Davida Gentlemana, Celii Scott i Jeanette Barnes, a także architektów Sir Nicholas Grimshaw, Sir Terry ego Farrella, Erica Parry ego i Kena Shuttlewortha.
Pełna lista uczestników oraz przydzielone im kwadraty znajdują się na stronie www.10x10london.com.
Artykuł 25 wykorzystuje wiedzę architektoniczną, aby odbudować życie i przekształcić społeczności w krajach rozwijających się.
Nazwana po 25.
artykule Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, który twierdzi, że odpowiednie schronienie i mieszkanie jest fundamentalne dla naszych praw człowieka, organizacja charytatywna podejmuje się projektów budowlanych w niektórych najbiedniejszych krajach świata, budując bardzo potrzebne obiekty w Burkina Faso na Haiti, Demokratyczna Republika Konga, Afganistan i nie tylko.
Wystawę i aukcję wspierają Barratt London, ING MEDIA i Somerset House.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości Artykułu 25.
[patrz też: projekty altan ogrodowych, blacha cynkowo tytanowa cena, glina pylasta ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowo tytanowa cena glina pylasta projekty altan ogrodowych