Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Budownictwo wczoraj i dzis : Lifschutz Davidson Sandilands ujawnia połyskujące nowe miejsce przeznaczenia żywności dla rosyjskiego domu towarowego

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Architekci Lifschutz Davidson Sandilands i konsultant ds.
Żywienia Ford McDonald opublikowali pierwsze zdjęcia swoich projektów do wykończenia 50 000 stóp kwadratowych w nowym domu handlowym na moskiewskim Boulevard Tsvetnoy.
Zespół zapewnia trzy piętra powierzchni handlowej i restauracyjnej, w tym spektakularną kawiarnię na dachu.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Obecnie w budowie dom handlowy będzie reprezentował drugi ukończony projekt dewelopera RGI International w stolicy Rosji.
Klient zwrócił się o wyrafinowane i niedrogie jedzenie i wyżywienie, odzwierciedlające pochodzenie rynkowe strony.
Praktyka odpowiedziała wewnętrznym sufitem i okładziną ścienną z pobitej stali nierdzewnej, odpowiadając na formę budynku i owijając dwa poziomy.
Wysoko wypolerowane powierzchnie tworzą odbicia produktu i aktywności poniżej i wyświetlają światło z głębokich okien nad Tsvetnoy Boulevard i świetlik na najwyższym piętrze.
Widoczna przez atrium od głównego wejścia na parterze, wykładzina nawiązuje bezpośrednio do zewnętrznej strony budynku, zapewnia wyraźne odczucie w ofercie żywnościowej i zachęca kupujących do wzniesienia się przez budynek w momencie ich wejścia.
Powierzchnie handlowe na piątym piętrze mają tętniący życiem, tętniący życiem rynek.
Indywidualne drewniane wyświetlacze szafek – pola kolorów.
dostarczane przez świeże produkty, odzwierciedlone w polerowanym suficie jako stale zmieniające się wzorce i odnoszące się do historii witryny jako targ kwiatowy.
Restauracja na tarasie i przestrzeń na imprezy na szóstym piętrze zapewni zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Moskwy.
Paul Sandilands powiedział: Chcieliśmy pracować z zewnętrzną strukturą i podkreślić jej dramatyczną formę.
Podszewka wyraża kształt, owijając strukturę i znikając w świetliku.
Komisja jest kolejną wyprawą do Europy dla Lifschutz Davidson Sandilands i Forda Macdonalda.
Zespół stojący za uznaną salą restauracyjną La Rinescente, przebudowaną w ramach remontu mediolańskiej placówki handlowej, wymienił nazwiska w Harvey Nichols w Knightsbridge, Manchesterze i Edynburgu oraz w londyńskiej wieży OXO Tower.
[patrz też: blacha cynkowo tytanowa cena, up biblioteka, meble łazienkowe castorama ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowo tytanowa cena meble łazienkowe castorama up biblioteka