Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Budownictwo i architektura : Rozszerzenie Los Alamos House / Rodrigo Piwonka Ariztía + Juan Luis Martínez Nahuel

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rodrigo Piwonka Architekci: Rodrigo Piwonka Ariztía + Juan Luis Martínez Nahuel Lokalizacja: Los Álamos, Santo Domingo, V Región, Chile Autorzy: Rodrigo Piwonka Ariztía, Juan Luis Martínez Nahuel Projekt Rok: 2011 Zdjęcia: Rodrigo Piwonka + 21 Obszar projektu: 140,0 m.
Budownictwo : Hans Fredes Projekt to niskobudżetowa rezydencja położona na obrzeżach kurortu Santo Domingo, na rodzinnej działce.
Projekt ma na celu ponowne wykorzystanie i rozszerzenie małej kabiny w stałym domu dla młodej pary, która mieszka i pracuje poza stolicą.
.
Rodrigo Piwonka Istniejąca objętość jest rozproszona po całym kraju poprzez generowanie i rozdzielanie dwóch instancji: Pierwszy przypadek jest ograniczony do przodu w prywatnym żwirowym patio, a drugi przypadek jest cofnięty, w dużym ogrodzie z trawy.
.
Rodrigo Piwonka Na życzenie klienta okna budynku zostały wzięte jako wzór powtarzalny dla głównego frontu, zachowując w ten sposób część oryginalnego obrazu konstrukcji.
.
Rodrigo Piwonka Drugi front ma bardziej szczelny zabieg, składający się z nisz-szaf i przeszklonych ekranów, które towarzyszą korytarzowi.
.
Rodrigo Piwonka Cały poziom dachu unosi się i powiększa objętość, oświetlając wnętrze światłem wokół obwodu.
.
Plan piętra Rodrigo Piwonka 01
[patrz też: mrówka dzierżoniów, blacha cynkowo tytanowa cena, mrówka głubczyce ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowo tytanowa cena mrówka dzierżoniów mrówka głubczyce