Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Budownictwo i architektura : National Trust for Historic Preservation nowy program przyniesie korzyści dwóm modernistycznym ikonom

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dwie ikony modernizmu: Dom Farnswortha w Plano w stanie Illinois oraz Dom Szklany Philipa Johnsona w New Canaan w stanie Connecticut będą beneficjentami nowo zainicjowanej inicjatywy finansowania przez National Trust for Historic Preservation, która odzwierciedla dialog między dwie właściwości.
Współczesne poglądy: projekt na korzyść Farnsworth House i szklany dom ma cel finansowy w wysokości miliona dolarów, który zostanie przeznaczony na renowację budynku murowanego w szklarni i na odnowienie, konserwację i operacje w Farnsworth House.
Dodanie w styczniu 2010 roku domu Far Hortona Miesa van der Rohe a do portfela historycznych obiektów należących do National Trust pozwala na ściślejszą współpracę dwóch nieruchomości, z których jedną jest inicjatywa Modern Views.
W ciągu najbliższych kilku miesięcy Modern Views zaprezentuje rysunki, modele i inne dzieła sztuki stworzone przez 100 najbardziej szanowanych i sławnych architektów, projektantów i artystów na całym świecie, wraz z oświadczeniami każdego z nich o inspirowaniu ich pracy przez te dwa zabytkowe domy.
Wybrani architekci, artyści i projektanci to: David Adjaye, Diller Scofidio + Renfro, Jeanne Gang, Leon Krier, Thom Mayne, Richard Meier, Eric Owen Moss, Ron Radziner, Pugh + Scarpa, Annabelle Selldorf, Annie Leibovitz, Julius Shulman (1910) -2009) i Juergen Nogai, Karim Rashid, Constantin Boym i wielu innych.
Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę.
Dwie wystawy darowanych prac odbędą się w Chicago i Nowym Jorku w ramach programu pozyskiwania funduszy, a każde wydarzenie obejmie pokaz nowego filmu Sarah Morris zainspirowanego przez dwa domy.
Pierwsza wystawa odbędzie się 16 września w Chicago w The Arts Club; drugi odbędzie się 6 października w Sotheby.
s w Nowym Jorku.
Internetowa wystawa zorganizowana przez Sotheby ., ubezpieczyciela projektu, rozpocznie się we wrześniu na stronie www.sothebys.com/modernviews.
Napisał Stephani Miller dla Architekta Mieszkaniowego.
[więcej w: mrówka darłowo, ogrodon rzeszów, kołki sprężyste ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka darłowo ogrodon rzeszów urodziny wrocław impreza na statku