Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

AUTOMAT DO UCINANIA SUROWKI I UKŁADANIA JEJ NA RAMKI

Posted in Uncategorized  by admin
September 16th, 2019

Automat nie tylko ucina surówkę, lecz również układa ją na ramki suszarniane, które z kolei ustawia się na stojak załadowczy. Zainstalowany w Cegielni Nikolskiej pełny automat do ucinania i układania surówki stanowi połączenie zwykłego automatycznego aparatu ucinającego i podnośnika półkowego z urządzeniem układającym surówkę na ramki dla odwózki ich do suszarni ko- morowych. Automat składa się z trzech oddzielnych mechanizmów roboczych, połączonych ze sobą.
AUTOMAT OBROTOWY TYPU CM-39 DO UCINANIA CEGŁY Obrotowy automat ucinający typu CM-39 stosuje się do mechanicznego ucinania pasma gliny wychodzącego z prasy na cegły i dziurawki niedużych rozmiarów . Automat składa się z głównej ramy i wirnika z urządzeniem ucinającym. Za pomocą wózka toczącego się wzdłuż ramy automatu wirnik wykonuje okresowe ruchy obrotowe i posuwisto- zwrotne. Urządzenie synchronizujące służy do uzgadniania ruchu wirnika z ruchem pasma gliny. Automat posiada indywidualne silniki do napędu wirnika i przenośnika. Polski przemysł maszynowy produkuje półautomaty i automaty przeznaczone do cięcia cegły pełnej, dziurawki, sitówki, kratówki i różnego rodzaju pustaków. Aparat współpracuje bezpośrednio z prasą ślimakową zwykłą lub próżniową. Charakterystyka techniczna półautomatu jest następująca: Wydajność półautomatu ok. 5000 szt/godz Długość cięcia regulowana 65, 250, 380 mm Moc silnika napędowego elektrycznego 1,7 kW Wymiary gabarytowe 1680X900X1600 mm Odbiór cegły po ucięciu odbywa się ręcznie. Charakterystyka pełnego automatu jest następująca: Wydajność automatu ok. 6500 szt/godz Ciężar maszyny 3700 kg Ucięte kształtki są automatycznie układane na ramki drewniane po- dawane na ramę załadowczą parterową lub piętrową. [hasła pokrewne: mrówka działdowo, blacha cynkowa cena, up biblioteka ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowa cena mrówka działdowo up biblioteka