Architektura i nowoczesne budownictwo – New City Farm / Studio One Eleven

July 6th, 2018

Studio One Eleven Nasi przyjaciele z Studio One Eleven właśnie przełamali teren najnowszej miejskiej farmy Long Beach.
Projekt jest przedłużeniem New City School, kampusu statutowego w ramach Unified School District w Long Beach, który nauczy dzieci ważnych lekcji dotyczących środowiska i odżywiania.
Potrzebujemy rozwijać się lokalnie, dostarczać niedrogie produkty organiczne i ponownie łączyć ludzi Ziemia to kwestia, z którą bardzo pasjonujemy się w Studio One Eleven.
Wszystkie nasze projekty reprezentują nasze zainteresowanie poprawą naturalnego i zbudowanego środowiska, jednocześnie tworząc lepszą społeczność.
wyjaśnił Michael Bohn, dyrektor firmy.
Więcej zdjęć i więcej o miejskiej farmie po przerwie.
Współpracując z architektem krajobrazu Davidem Sabunasem, zespół zaprojektował duże sale na zewnątrz, w których studenci uczą się wielu przedmiotów.
Niezależnie od tego, czy dzieci zastanawiają się nad problemami matematycznymi, czy też zapamiętują terminy biologii lub omawiają różne koncepcje konserwatorskie, każdy przedmiot może być wzbogacony o uczenie się w ogrodzie , praktyczne doświadczenie z wykorzystaniem natury jako narzędzia edukacyjnego.
Zdefiniowane strefy zostały stworzone w celu dopasowania do różnych działań.
jest nawet miejsce na przygotowanie i gotowanie jedzenia, a także jadalnia, w której można spożywać posiłki.
Program obejmuje również ogród kwiatowy i warzywny, sad, stanowisko gospodarcze, zielony dom i kurnik.
Panele fotowoltaiczne rozmieszczone w kształcie dużego kwiatu generują 90 watów w sposób ciągły w gospodarstwie, a dwa opakowania transportowe zostały ponownie przygotowane, aby zapewnić osłonę dla rynku produktów.
Dzieci będą nawet wykonywać zadania związane z rolnictwem, takie jak sieje nasiona, monitoruje wzrost, zbiera zbiory i kompostuje wszystkie odpady.
Wiele dzieci pochodzi z rodzin o niskich dochodach i nie ma dostępu do żywności wysokiej jakości, więc farma pozwala dzieciom nie tylko zobaczyć, skąd pochodzi ich jedzenie, obserwując rośliny i zwierzęta, ale farma promuje również zdrowe odżywianie decyzje.
.
Studio One Eleven Gospodarstwo zapewnia uczniom dostęp do świeżych, zdrowych, lokalnych owoców i warzyw, a także możliwość zabawy i aktywności fizycznej.
W okolicy, gdzie mieszczą się restauracje typu fast food i sklepy typu convenience, większość uczniów spożywa najzdrowszy i niekiedy jedyny posiłek dnia w szkole.
Gospodarstwo zapewnia możliwość pomocy dzieciom w dokonywaniu zdrowych wyborów w szkole iw domu.
W ostatecznym rozrachunku dobre zdrowie jest niezbędne dla sukcesu studenta.
wyjaśnił Bohn.
.
Studio One Eleven Uważamy, że to świetnie, że Bohn zaprojektował zewnętrzną kieszeń, aby odsłonić dzieciom zieleń, której inaczej by nie doświadczyli.
A fakt, że na zewnątrz jest tak blisko związany z edukacją, wpaja ważne wartości u dzieci w młodym wieku.
Jeśli nasze najmłodsze pokolenie może odnieść korzyść i zobaczyć wartość związku z naturą, zdecydowanie zmierzamy we właściwym kierunku.
Zbuduj wydarzenie.
Studio One Eleven Gospodarstwo będzie gotowe na początek roku szkolnego 2010.
[więcej w: srebro lokacyjne, hologramy els, drzwi mroźnicze ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drzwi mroźnicze hologramy els srebro lokacyjne