Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Architektura i nowoczesne budownictwo – Garaż adaptacyjny Re-use / KSS Architekci

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Widok z rogu Gdy zarząd parkingowy w Trenton zaproponował projektowe wyzwanie w celu poprawy obszaru, firma KSS Architects odpowiedziała adaptacyjną strategią ponownego wykorzystania, która przekształca istniejącą strukturę w celu aktywacji otoczenia witryny.
Obecnie na miejscu znajduje się stary, brutalny parking w garażu z lat 70.
XX wieku i brakuje mu uznania dla jego ważnej historii.
na południe od miejsca projektu znajduje się Park Mill Hill, w którym żołnierze amerykańscy i brytyjscy walczyli podczas pierwszej i drugiej bitwy Trenton podczas wojny o niepodległość.
Architekci.
propozycja potwierdza bogatą historię witryny, dodając jednocześnie witalności do prominentnego brzegu centrum miasta.
Korzystając z istniejącego garażu z betonu, architekci proponują zawieszenie znaku LED o powierzchni 4000 stóp kwadratowych, który będzie wyświetlał różnorodne informacje.
Znak ten może być używany do wyświetlania informacji historycznych, reklam, filmów na wolnym powietrzu, a nawet działać jako udogodnienie kulturalne dla wydarzeń artystycznych i teatralnych.
Widok z rogu parku Ciągła czerwona wstążka splata się z fasadą, która będzie podwójnie funkcjonować jako zespół reklamowy i jako system zbierania korzeni dla pionowego ogrodu, który rozciąga się na Front Street.
Po rozszerzeniu powierzchni handlowej na południe od istniejącej kolumnady i reorganizacji głównego wejścia do garażu, projekt zwiększa komponent detaliczny z około 10 000 sf do 15 000 sf.
Północno-zachodnie wejście do Mill Hill Park staje się przejściem dla pieszych prowadzącym do centrum i do parku, który można ponownie ustawić, aby pomieścić amfiteatr na zewnątrz.
Widok nocny Korzystając z istniejącej struktury wschód-zachód, KSS Architekci zaproponowali układ słoneczny, który przyczynia się do rozwiązania neutralnego energetycznie.
Architekci szacują, że w ciągu 25 lat zysk netto tablicy będzie stanowić około połowę całkowitego kosztu budowy projektu.
South Elevation Ta propozycja jest wśród 3 innych finalistów, a miasto Trenton ogłosi wkrótce zwycięski projekt.
Widok narożny
[patrz też: mrówka działdowo, meble łazienkowe castorama, castorama baseny ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: castorama baseny meble łazienkowe castorama mrówka działdowo