Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Architektura 21szego wieku : The Cornerstone / JAJA Architects ApS

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

JAJA W naszej najnowszej AD Futures wprowadziliśmy JAJA Architects, rozwijającą się duńską firmę.
Tło trzech głównych zleceniodawców (norweskich, duńskich, japońskich, tajlandzkich i szwajcarskich) tworzy interesujący projekt estetyczny, ponieważ ich wpływy łączą się, aby wyrazić silne zdanie.
Młoda firma wygrała ostatnio konkurs na budynek wielofunkcyjny w Danii z propozycją Kamień węgielny .
budynek biurowy, który daje Vanlowi nowy wizualny punkt zakotwiczenia i miejsce, w którym ludzie mogą się spotkać, aby zobaczyć, jak rozwija się miejskie życie.
Więcej o zwycięskim projekcie po przerwie.
Obecnie budynek jest zatwierdzany przez gminę Kopenhaga, działając jako katalizator aktywności miejskiej, ponieważ przestrzeń publiczna otacza całą zabudowaną strukturę.
Architekci obrazują budynek, przyczyniając się do różnorodności obszaru jako obiektu budowlanego, który tworzy przestrzeń publiczną z przodu, poniżej i za nią.
.
JAJA Strona budynku stanowi ważny punkt wejścia do centrum miasta, wyznaczając przejście między zróżnicowanymi i fragmentarycznymi budynkami.
Kontekst obejmuje próbkowanie różnych typologii, małych i dużych rezydencji, apartamentów, przyszłego centrum handlowego i stacji.
Ten fragmentaryczny i różnorodny charakter nadaje skrzyżowaniu charakterystyczne dla bycia przeoczoną pustką przestrzeni pomiędzy wieloma różnymi komponentami.
wytłumaczyli architekci.
.
JAJA Jako sposób na zjednoczenie fragmentacji, pustka zostanie przekształcona w miejską przestrzeń zwaną Apollo Plads, która rozszerzy się w krajobraz i stworzy cokół, na którym spoczywa Kamień węgielny.
Jest to dobry punkt wyjścia do stworzenia miejsca, które może zunifikować obszar i nadać mu szczególną tożsamość i jakość.
Chociaż kamień węgielny, choć pomyślany jako budynek samotny, jest ściśle związany z obszarami publicznymi, umożliwia odwiedzającym miasto interakcję z najnowszym punktem orientacyjnym Vanlöss.
.
JAJA Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości architektów.
.
Schemat Diagramu JAJA – Faza 2 PROGRAM: Biura i sklepy ROZMIAR: 6.800 m2 LOKALIZACJA: Vanl.
Se, Dania ROK: 2010
[podobne: blacha cynkowo tytanowa cena, kostka brukowa castorama, mrówka głubczyce ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: blacha cynkowo tytanowa cena kostka brukowa castorama mrówka głubczyce