Architektura 21szego wieku : SKALA: meble / architektura / społeczeństwo / filmy chlebowe

September 10th, 2018

Zastrzelony przez architekta, reżysera Jeffreya Durkina, ten introspekcyjny projekt na temat projektanta / architekta / profesora Miki Iwasaki bada, w jaki sposób małe przedmioty w naszym życiu kształtują obraz życia.
To, co zaczęło się jako wideo, mające na celu uchwycenie istoty projektu mebli Iwasakich, szybko przekształciło się w krótki artykuł, który porusza większe problemy społeczne i konsekwencje projektowania i konsumpcjonizmu.
Więcej o filmie po przerwie.
Jak sama nazwa wskazuje, krótki kawałek zaczyna się od pasji Iwasaki do mebli, w którym projektant podkreśla nacisk na prostotę.
Meble rozrzucone na ścianach studia i podczas wideo są świadectwem zdolności projektanta do tworzenia pięknych ponadczasowych przedmiotów, które przemawiają do ich materialnej natury.
Przekładając te pomysły na architekturę, ma to doskonały sens, że Iwasaki jest przeciwny wspaniałym gestom .
wykonane przez dzisiejszych architektów.
Zamiast tego architekt woli subtelne odsłonięcie dobrze zaprojektowanego budynku, który powoli odkrywa swoje warstwy myśli.
W największej skali Iwasaki podziela żarliwe przekonanie, że architektura, w najlepszym wydaniu, może zacząć rozwiązywać problemy społeczeństwa .
Poprzez akademię Iwasaki był w stanie kierować nie tylko młodymi projektantami, ale także był w stanie krytycznie analizować i zastanawiać się nad własną pracą.
Jedna z naszych ulubionych części znajduje się na samym końcu utworu, kiedy Iwasaki stwierdza po prostu, że pomysły wymagają czasu.
Uwielbiamy tę silną uwagę końcową, że.
Potrzeba czasu, aby powiedzieć, co chcesz powiedzieć i dowiedzieć się, co chcesz powiedzieć ..
Jak prawdziwe.
Ciesz się wideo i cieszymy się, że będziemy mogli podzielić się z Tobą filmami z Durkin.
Obecnie Iwasaki jest profesorem architektury w San Diego w Woodbury School of Architecture i New School of Architecture.
Jeffrey Durkin pełnoetatowy filmowiec i założyciel Breadtruck Films.
pojazd dla procesu twórczego.
[podobne: węzeł cieplny dwufunkcyjny, bufor co, jak podłączyć lampę sufitową ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bufor co jak podłączyć lampę sufitową węzeł cieplny dwufunkcyjny