Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Projekty z Holandii

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kilka minut temu reprezentacja Holandii pokonała Brazylię, jedną z ulubionych drużyn, która wygrała mistrzostwa świata w RPA i awansowała do półfinału.
Chcemy pogratulować wszystkim naszym holenderskim fanom tego wielkiego kroku, aby wygrać swój pierwszy Puchar Świata! I dla uczczenia, postanowiliśmy złożyć mały wybór pięciu wielkich projektów z Holandii.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Villa Berkel / Paul de Ruiter Villa Berkel w Veenendaal (Holandia) jest zbudowana na miejscu dawniej zajmowanym przez bungalow z lat siedemdziesiątych.
Właściciele chcieli przebudować domek, ale zdecydowali się na radę Paula de Ruitera, aby zburzyć domek i zrobić miejsce na zupełnie nowy projekt (czytaj dalej.) Villa / Powerhouse Company Villa była pierwszą willą oddaną do użytku firmie Powerhouse jej założenie w maju 2005 r.
W celu oznaczenia strony złotej.
1.
został przybity do sosny na końcu polnej drogi.
Las, podobnie jak większość holenderskiego krajobrazu, jest wykonany przez człowieka.
Głównie Douglas Pines zostały tam posadzone w latach 50.
XX w.
W celu produkcji prostych łodyg, które następnie można było wykorzystać jako belki.
Drzewa stały się wystarczająco dojrzałe, by je zbierać w latach 70., paradoksalnie właśnie wtedy, gdy stało się niemoralne wycinanie drzew (czytaj dalej.) Blok 16 / René van Zuuk Architekten Block 16 jest częścią planu głównego zaprojektowanego przez OMA dla nowego prestiżowego centrum miasta w Almere.
Autonomiczny blok ekspresji reaguje na dwa warunki: falujący znak końcowy jako rodzaj strażnika wejścia do portu.
Na drugim końcu ruch jest wygładzany, a budynek wpasowuje się w prostokątną siatkę sąsiadujących szklanych bloków mieszkalnych.
Blok znajduje się na parkingu podziemnym (projekt OMA) służącym jako postument (czytaj więcej.) Hala targowa w Rotterdamie / MVRDV Holenderscy architekci MVRDV uderzają w kolejną z nowym projektem mieszanego użytku w nowym sercu śródmieścia dla dzielnicy Laurens , przedwojenne centrum Rotterdamu.
Projekt realizowany przez Provast obejmuje rynek otwarty, który ze względu na nowe higieniczne ograniczenia holenderskich przepisów musi zostać uwzględniony.
Obejmuje ona również 246 rezydencji, które tworzą łuk, który obejmuje obszar otwartego rynku (czytaj więcej.) Petting Farm / 70F Architecture Większość części miasta Almere, miasto z prawie 190.000 mieszkańców, ma gospodarstwo pieszczoty.
W.
Den Uyl.
park był kiedyś taki, ale spalił się na początku lat 80., pozostawiając tylko jego konkretny fundament.
Na początku 2005 r.
Zostaliśmy oddelegowani przez gminę Almere do zaprojektowania nowego gospodarstwa dla zwierząt gospodarskich na dokładnej lokalizacji i na pozostałym fundamencie.
Budynek został w końcu zbudowany przy użyciu niemal wyłącznie sponsorowanych pieniędzy i zakończył pod koniec 2008 roku (czytaj więcej.)
[podobne: up biblioteka, plan zagospodarowania przestrzennego rybnik, mrówka darłowo ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: mrówka darłowo plan zagospodarowania przestrzennego rybnik up biblioteka