Meble na wymiar
Architektura i przygotowanie mebli na wymiar w mieszkaniu.

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Projekty IROJE KHM Architekci

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dziś Korea Południowa dotarła do RPA w rundzie Pucharu Świata 16.
Wyobrażamy sobie, że w IROJE KHM Architekci muszą być bardzo szczęśliwi.
Gratulując im, postanowiliśmy przypomnieć sobie pięć niesamowitych domów zaprojektowanych przez nich wcześniej w Blogu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Island House To miejsce, w którym płynie rzeka i konfrontuje się z wdziękiem krajobrazem, zostało mi mocno uznane jako część natury, od pierwszego spotkania, które spotkałem.
Odtąd zacząłem wizualizować.
Architektoniczną naturę.
jako miejsce rekreacji.
Maksymalizując efektywność gospodarowania ziemią, na tym miejscu ułożona była szczuplejsza masa betonu, która pielęgnuje dziedziniec wypełniony wodą i zielenią, wzdłuż nieregularnej uformowanej linii terenu (czytaj dalej.) Hye Ro Hun Ta strona znajduje się na pograniczu miasta i góry.
Widok przedniej strony, która jest od strony wschodniej, oczyszcza się, więc widać miejski krajobraz śródmieścia Gwangju.
Góry są z tyłu, jako natura i widok.
Otwierając przezroczyste drzwi bramy, zaczyna się dostęp do domu, wzdłuż długiego chodnika, gdzie wygląda jak architektoniczny kanion (czytaj więcej.) Nok Sung Hun Z powodu kontaktu z przyrodą i miastem, ta strona jest miejscem, gdzie można cieszyć się słodkim zapach natury i przyjemny dźwięk natury i wygody miasta.
Ten dom składa się z dwóch mas, z których jedna jest głównym budynkiem, a druga to dom gościnny, który ma być reprezentatywnym wizerunkiem tego domu.
Przytulna przestrzeń zewnętrzna pomiędzy dwiema masami i dynamiczna przestrzeń głównego ogrodu wchodzą w interakcję poprzez otwartą oprawioną ścianę, która działa jak malownicze ramy i element kształtujący krajobraz (czytaj więcej.) Bu Yeon Dang Ta strona, która znajduje się w mieście, ma otaczający kontekst kraju i jest to nachylona i nieregularna forma ziemi.
W celu zmaksymalizowania wydajności landuse, nieregularna forma witryny została przekształcona w formę architektury.
W rezultacie kształt witryny stał się kształtem architektury.
Ten dom jest złożonym miejscem, w którym mieszkają i pracują (czytaj więcej.) Dom Purple Hill To malownicze miejsce jest częścią dzielnicy mieszkaniowej, która rozwinęła się w naturalnej zieleni górskiego gwanggyo i która znajduje się przy wejściu do szlaku prowadzącego do góry.
.
Merit = siteplan w obliczu wiecznie zielonej góry = Demerit = W obliczu nie na południe, ale na północny zachód = Brak południowego światła słonecznego.
Od agonii o kierunku, do którego zmierza główna przestrzeń życiowa, zaczął się plan tego domu (czytaj więcej.)
[więcej w: kostka brukowa castorama, up biblioteka, castorama ostrowiec ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: castorama ostrowiec kostka brukowa castorama up biblioteka